Pur
Пориньте в історію бренда Pur
1951

Народження маленької легенди

Миття посуду ніколи не було легкою роботою. Кожного дня попереднє замочування та чищення тарілок і сковорід забирало багато часу. Однак у 1951 році підприємство Böhme Fettchemie – у той час підрозділ компанії Henkel – створило маленьке диво для німецьких господинь: перший засіб Pril, що спочатку випускався у вигляді порошку. Pril в Україні відомий як Pur. Цей засіб миття посуду мав особливу формулу і видаляв бруд та жир із посуду, не викликаючи жодних подразнень шкіри. Крім того, завдяки йому вода змочувала посуд рівномірним тонким шаром, що значно прискорювало висихання. Господиням вже не доводилося насухо витирати посуд, тому робота ставала не тільки легшою, але й більш гігієнічною.         

1959

Pur – у формі рідини

Порошки для миття посуду панували на ринку протягом майже десяти років, а потім почали поступатися місцем рідким засобам. І знову бренд Pur був на перших позиціях. Рідка форма цього засобу одразу набула популярності – і саме таким ми знаємо його сьогодні. Найважливішим кроком уперед стало спрощене дозування: тепер можна легко відміряти потрібну кількість рідини для миття посуду. Це було дійсно революційне рішення.

1965

Pur Handmild

У 1965 році ми представили на ринку Pur Handmild («добрий для шкіри») – перший рідкий засіб для миття посуду, спеціально розроблений на людей із сухою та чутливою шкірою. До того часу багатьом клієнтам доводилося надягати рукавиці під час миття посуду. А з цим новим засобом така необхідність зникла.

2001

Pur з’являється в Україні

Разом з появою бізнесу миючих та чистячих засобів в Україні компанія Henkel принесла на місцевий ринок засобів для миття посуду високі німецькі технології та стандарти. З того часу бренд Pur асоціюється у українців з виключно високою якістю та турботою про потреби споживачів, у зв’язку з чим вони користуються новими розробками німецьких спеціалістів.

2002

Pur Balsam з’являється в Україні

Познайомившись з українськими споживачами, бренд запропонував їм засіб для миття посуду Pur Balsam. Він не тільки чудово справляється з жиром, але й має такий же водневий показник як і шкіра людини, завдяки чому і відрізняється особливою м’якістю та дбайливим відношенням до рук.

2014

Сертификат ECARF

Засобом Pur Balsam можуть користуватися навіть люди схильні до алергії.

Його м’який склад пройшов перевірку дерматологічними тестами. Pur Balsam – засіб для миття посуду, рекомендований Європейським центром дослідження проблем з алергією (ECARF). Європейська некомерційна організація ECARF застосовує для тестування гіпоалергенних товарів науково-дослідниицькі методи. В рамках проведених тестів ECARF нова лінійка засобів Balsam показала чудові результати. Тепер знак якості ECARF, який надається гіпоалергенним продуктам, можна побачити і на Pur Balsam.

2015

Нове покоління засобів для миття посуду– Pur Power

Від сьогодні Ви легко зможете видалити з кастрюль та сковорідок навіть такі стійкі забруднення, як жир та засохлі залишки їжі. Розробивши нову формулу Pur, компанія Henkel створила революційний засіб для миття посуду!