Pur

Питання і відповіді

Як підготуватися до миття посуду?

Для найкращого результату миття посуду сортуйте свої тарілки заздалегідь. Переважно у такому порядку: скло, фарфор, столове приладдя, кухонний посуд. Для зручності миття замочіть каструлі із присохлими залишками їжі у воді з парою крапель засобу для миття посуду Pur. Видаліть залишки їжі - шпинат чи капусту, за допомогою паперових серветок для кухні.

Як правильно мити посуд?

Наберіть теплої води і додайте трошки засобу для миття посуду, наприклад Pur відповідно до інструкцій продукту, хоча потрібна кількість залежатиме від того, наскільки жорсткою є вода. Забагато піни може негативно позначтися на процесі сушіння. Спочатку мийте склянки, чашки та столове приладдя, а більш забруднені речі вже потім. Мийте каструлі та сковорідки у останню чергу, щоб максимально використати воду для миття посуду.

Як обробляти інвентар для миття посуду?

Для досягнення найкращого гігієнічного результату миття посуду необхідно регулярно міняти губки та рушники, а прання рушників повинно відбуватися в ідеалі при 60°С.

На які матеріали можна наносити засоби для миття посуду Pur?

Ви можете наносити засоби для миття посуду Pur на всі види матеріалів. Незалежно від того, чи це скло, порцеляна, пластик, нержавіюча сталь або срібло - Pur надасть блискучий результат і захистить ваш посуд.

Чи буде Ваш посуд гігієнічно чистим після використання миючого засобу Pur?

З Pur, гарантує, що ваші тарілки будуть чисті з гігієнічної точки зору. Після нього не потрібно застосовувати інші миючі засоби з антибактеріальними властивостями - він
не шкодить довкіллю.

Занурення промитого посуду у гарячу воду, що містить кілька крапель Pur, повністю звільнить його від будь-яких залишків їжі.

Чи шкодить Пур навколишньому середовищу?

Усі поверхнево-активні речовини легко та швидко піддаються біологічному розкладу (продукт успішно пройшов випробування ОЕСР 301). Матеріал, з якого виготовлена пляшка (ПЕТ), придатний для вторинної переробки.

Чи потрібно вдягати рукавички, коли ми миємо посуд та користуємося засобами для миття посуду Pur?

Загалом, всі рідкі засоби для миття посуду Pur підходять для миття посуду без рукавичок.

Якщо у Вас чутлива шкіра, то ми радимо використовувати Pur Balsam. Гіпоалегренні засоби для миття посуду з лінійки Pur Balsam не тільки роблять посуд бездоганно чистим, але й дбайливо відносяться до вашої шкіри.

Чи потрібно замочувати посуд?

Якщо бажаєте уникнути значних зусиль під час миття посуду, можете замочити його із Засохлими залишками їжі у воді із додаванням кількох крапель засобу для миття посуду Pur. Це значно полегшить процес миття. Спробуйте!

Чи потрібно сушити помиті тарілки?

При використанні засобу для миття посуду Pur, посуд витирати не потрібно. Можна досягти виблискуючих результатів, якщо просто виставити посуд у компактну сушилку над зливним отвором.
Порада: вироби із скла висохнуть без плям від крапель води, якщо поставити їх догори дном на чистому рушнику.

Як необхідно мити надто забруднений посуд?

Не утруднюйте себе чищенням посуду приладдям для відшкрябування. Замочіть свій посуд або якусь його особливо забруднену частину у воді із кількома краплями засобу для миття посуду Pur. Це значно полегшить процес миття. Спробуйте!